Pierwsza tura festiwali już za nami!

W zeszła sobotę zakończyliśmy trzy dniowy maraton festiwalowy. 
W czwartek 11.07 rozpoczęliśmy trzecią edycję Summer Amber Festival w Krynicy Morskiej. Oprócz pięknej pogody, zostaliśmy przywitani przez wielkie grono osób zgromadzonych na placu. Festiwal rozpoczął się o godzinie 18:00 występem Luka Rosiego, następnie na scenie pojawił się Yugine, Cristo Dance, gwiazda wieczoru Zenon Martyniuk, a na zakończenie imprezy zagrał dla was młody utalentowany DJ Angello Davila który oprócz elektryzujących traków uraczył nas pokazem tańca z ogniem.

W czasie trwania festiwalu odbył się konkurs eliminacyjny Bursztynowa Miss Polski 2019, podczas którego została wybrana Bursztynowa Miss Krynicy Morskiej. Została nią Adrianna Hasiuk! 

Następnego dnia o 10:00 byliśmy już na XXI Mistrzostwach Świta w Poławianiu Bursztynu gdzie można było wziaść udział w tej wspaniałej konkurencji i zmierzyć się z uczestnikami z całego świata.  Jest to jedyne w swoim rodzaju widowisko które co roku gromadzi i łączy ludzi z całego globu. Podczas mistrzostw można było spróbować potraw przygotowanych przez największą patelnię plenerową w Polsce oraz wziaść udział w licznych konkursach i zabawach dla dzieci.

Tego dnia po godzinie 18:00 rozpoczęliśmy festiwal który otworzyli chłopaki z zespołu The Brothers. Następnie pojawili się Yugine, Dj Angello Davila, D-bomb, Freaky Boys którzy rozgrzali publikę przed występem gwiazdy wieczoru, zespół Blue Cafe.  Oprócz cudownego głosu Dominiki Gawędy byliśmy świadkami pokazu tanecznego tancerek zespołu oraz duetu gitar akustycznych .

W sobotę 13.07 o godzinie 10:00 rozpoczął się ostatni dzień Mistrzostw, tego dnia odbyły się półfinały i finały w kategoriach Senior i VIP. W kategorii VIP reprezentował nas prezenter Polsat Music, Darek Janik który zajął zaszczytne 8 miejsce.  Mistrzostwa zakończyły się wręczeniem nagród przez Panią Ewę Dąbską, Wójta Gminy Stegna.

O godzinie 18:00 rozpoczęliśmy występem zespołu Cristo Dance. Kolejno na scenie pokazali się Joanna Dove, Mikayli, Yugine, Bartek Wrona którzy zagrali dla nas swoje najgorętsze hity które przygotowały nas na gwiazdy wieczoru, formację Power Play. Chłopaki nie zawiedli grając swoje najlepsze kawałki . Na zakończenie do pokazu sztucznych ogni zagrał DJ Biały którego kawałki zgrały się idealnie z pokazem na nadmorskim nieboskłonie. 

Między występami odbył się konkurs eliminacyjny Bursztynowej Miss Polski 2019 , podczas którego została wybrana Bursztynowa Miss Jantaru. Bursztynową Miss Jantaru została Aleksandra Wyszomierska!

Galerie z imprez można zobaczyć na linkach poniżej:
Krynica Morska

http://amberfestival.pl/galleries/single/?id=16

Jantar

http://amberfestival.pl/galleries/single/?id=14

http://amberfestival.pl/galleries/single/?id=15

 

Dziękujemy Gminie Miasta Krynicy Morskiej oraz Gminei Stegna za możliwość zorganizowania tej wspaniałej imprezy. 
Dziękujemy naszym sponsorom głównym firmie LoanMe i Dolnie Charlotty Resort & Spa.

Bardzo dziękujemy naszym fundatorom nagród, firmom Madora, Muzalewska Fashion, Efektima, Point Salony Fryzjerskie, Beauty Center Przemysław Janus, Wawro Photography,  Studio Tańca Flic.

Dziękujemy naszym patronom medialnym: Gazecie Olszyńskiej, Discopolo24, Disco-polo.info, Koncertomanii, Hity Disco Polo, My3miasto.pl, Polsce Niezwykłej, Disco Portal, MediaDisco.pl, News Discopolo.info.

W szczególności dziękujemy telewizji Polsat Music HD i Darkowi Janikowi za objęcie patronatem nasz festiwal i pomoc przy jego organizacji.

 

Następny przystanek Jastarnia 24 lipca.