Wystąpią na festiwalu

BLUE CAFE

Zespół został stworzony w 1998r. Trzon zespołu stanowią

Paweł Rurak Sokal – kompozycje, instrumenty klawiszowe, gitara

Dominika Gawęda – wokal, teksty

Sebastian Kasprowicz, Michał Grott, Piotr Kolasa, Wojtek Miecznikowski

W 2001r. Zespół wydał swój pierwszy singiel „Espaniol” ,a kolejne „Łap mnie bejbe” i „ I’ll Be Waiting”, przekonały Akademię Fonograficzną do przyznania Blue Cafe Nagrody Fryderyka w kategorii Nowa Twarz Roku 2001.

W 2011r. płyta „DADA” osiągnęła status Płyty Platynowej, natomiast w 2012 podczas TOPTRENDÓW utwór „BUENA” został POLSKĄ CYFROWĄ PIOSENKĄ 2011 ROKU. W tym samym roku zespół otrzymał kolejna Super Jedynkę w kategorii Super Zespół na 49 Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Zespół posiada 5 SuperJedynek na swoim koncie.

BLUE CAFE

BOYS

Zespół "BOYS" posiada 23. nagrody wręczone za swoje osiągnięcia. Posiada 5. platynowych i 2. złote płyty. Wydał dotychczas trzydzieści jeden longplay`ów. Największym zaskoczeniem dla krytyków stał się materiał: “BOYS na Rockowo“, wydawnictwo na zlecenie niemieckiego koncernu medialnego Bauer S.A. Zespół BOYS z Marcinem Millerem na czele na przestrzeni lat szukając własnej ideologii muzycznej niepostrzeżenie sam stał się ikoną muzyki na stale wpisując się w panteon gwiazd polskiej sceny rozrywkowej. Wydaje się, iż ich przepisem na zawodowy sukces jest motto systematycznie powtarzane przez Millera: “gramy dla ludzi od 5. do 105. roku życia“.

BOYS

Brathanki

Z inicjatywy akordeonisty Janusza Mus pod  koniec roku '98 powstaje folkowo - rockowa grupa BRAThANKI ". Skład zespołu tworzy grono zaprzyjaźnionych muzyków: Hania Chowaniec " Rybka "- vocal, Janusz  Mus - akordeon , Piotr Królik - perkusja, Grzegorz Piętak - gitara basowa,

 Stefan   Błaszczyński- flet, Jacek Królik - gitara, Adam Prucnal - skrzypce i instrumenty klawiszowe.  W takim składzie zespół gra swoje pierwsze koncerty.

 

Brathanki

Mirami

Ukraińska grupa muzyczna wykonująca muzykę pop, dance, house. Powstała w 2010 roku. Rozgłosu przysporzył zespołowi singiel Sexualna, nagrany z udziałem rapera VovaZIL'Vova. Utwór ten w swoim czasie był bardzo popularny w polskich klubach i dyskotekach. We wrześniu 2011 roku nakładem Universal Music Polska ukazał się debiutancki album grupy - Miramimania, który uzyskał status złotej płyty.

 

Mirami

Power Play

Znani z ognistego temperamentu i niezwykłej przebojowości, z natury nie lubią robić wokół siebie dużego szumu, ale gdy tylko pojawią się na scenie, potrafią zaczarować ludzi tak, że nogi same rwą się do tańca. Jak sami mówią o sobie: "Cieszymy się, że muzyka którą tworzymy potrafi bawić sprawiając, że na twarzy wielu osób pojawia się uśmiech".

Power Play

D-BOMB

Zespół D-Bomb tworzą Bartek, Piotrek i Janek. D-Bomb zadebiutował w 1997 r. i bardzo szybko stał się rozpoznawalny i popularny. Przeboje takie jak "Dobrze robię", "Koniec" czy "Nagie Anioły" podbiły serca nastolatek. Ich muzyka obowiązywała w każdej dyskotece. W repertuarze zespołu są nie tylko szybkie, dynamiczne i lubiane przez młodzież utwory z gatunku dance & techno, ale także bardzo romantyczne ballady wywołujące westchnienia wśród damskiej części publiczności. Taką frekwencją jak na koncertach D-Bomb, mógłby pochwalić się niejeden znany wykonawca. Zespół równiez dziś jest bardzo popularny. Najnowsze utwory, które już zostały docenione przez fanów to m. in. "Powiedz mi co czujesz", "Do szaleństwa", "Myślę" i "Shake your boom boom", "Lubię kiedy".

D-BOMB

FREAKY BOYS

To duet 2 dj'ow, producentów założony w roku 2011. Tworzą go Dee Jay Crash i DJ Mayoman. Pierwszy hit "Take me away" osiągnął wielki sukces nie tylko w Polsce ale w całej Europie. Kolejny hit na polskich parkietach to oczywiście "Do Białego Rana". Dee Jay Crash to producent wielu hitów Disco Polo.

FREAKY BOYS

MIKAYLA

Mikayla znana jest, m.in. z takich piosenek jak „Słodki owoc", „Ostrzegałam" oraz „Zrozumiałam". Choć doskonale radzi sobie na rynku muzyki disco polo, myśli o tym, by rozwijać swoją inną pasję.

MIKAYLA

Bartek Wrona

Artysta rozpoczął swoją karierę w 1997r. poprzez casting do zespołu „ Just 5”, debiutancka płyta zespołu pt. „Kolorowe Sny” podpiła polskie listy przebojów i osiągnęła sukces rynkowy. Zdobywca wielu wyróżnień oraz nagród indywidualnych od 2000r. rozpoczął karierę solową, w 2005r. wydał krążek pt. „Jedna na Milion”, a utwór „Maria” został uznany przez słuchaczy jako „przebój lata 2005” oraz stacjach radiowych m.in. Radio ESKA . Obecnie Bartek koncertuje w Polsce oraz za granicą, w między czasie pracując nad nową płytą.

Bartek Wrona

YUGINE

Yugine to wokalista, który po kilku latach powraca na rynek muzyczny. Yugine to artysta wszechstronny o bardzo charakterystycznej barwie głosu. W latach 2007-2008 związany z Warner Music Poland. W 2007 r. nagrał swoją pierwszą płytę "Za całe życie", w ciągu 2 lat zagrał dziesiątki koncertów. W tym samym roku nagrał także płytę z Danutą Błażejczyk  - "Kolędy pokoleń", która zyskała miano Złotej Płyty. Najnowsze produkcje artysty to utwór  "Spojrzeć w oczy Tobie" (premiera 26.01) i "Od Nowa My" (premiera niebawem). Podczas letniej trasy koncertowej zaprezentuje kolejną część nowych produkcji oraz najnowszą piosenkę, do której klip powstanie we wrześniu w Los Angeles i Hollywood. Premiera klipu październik 2017.

 

YUGINE

The Brothers

Grupę tworzą bracia Mariusz i Łukasz Zielińscy oraz Tomek Majchrzak i Michał Chybowski. Formacja zadebiutowała na rynku muzycznym w lutym 2016 roku, wydając pierwszy singiel „ Znajdź na nas czas” .

The Brothers

ELLIXIR

ELLIXIR muzyczną karierę w branży Disco Polo zaczął w maju 2014 roku, grając swoje pierwsze artystyczne koncerty.

OSIĄGNIĘCIA: 1 Miejsce Jako Debiut Roku 2016 na Festiwalu Szydłowiec. 1 Miejsce Jako Debiut Roku 2016 na Festiwalu Długie. Jako Hit Festiwalu 2016 W Płońsku. Liczne dyplomy za Koncerty Charytatywne, za pomoc Charytatywną dla Najbardziej Potrzebujących i Chorych Dzieci oraz Dorosłych.

ELLIXIR

Joanna Dove

Joanna Gołombiewska  -  mieszkająca w Olsztynie, wszechstronnie utalentowana młoda, piękna wokalistka z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Współpracowała między innymi z takimi zespołami i muzykami jak:

Ucom, Hyndia, Peace Maker, Babsztyl, Dr King, Cezary Makiewicz, Zbigniew Seroka.

Miała też zaszczyt wystąpić z orkiestrą pod dyrekcją  Zygmunta Kukli, a także śpiewać na prestiżowych scenach w tym w Olsztyńskiej Filharmonii.

Jako młoda artystka, została posiadaczką wielu nagród, a najważniejsze to:

Pierwsze miejsce - Festiwal Piosenki Angielskiej - Brzeg

Grand Prix - Festiwal Piosenki Ryszarda Rynkowskiego - Elbląg

Grand Prix piosenki telewizyjnej - Olsztyn

Nagroda Publiczności na Piknik Country Mrągowo 2010.

Konkurs realizowany przez tv Polsat.

W kwietniu 2016 Joanna wraz z Cezarym Makiewiczem odebrali nagrodę w kategorii  "najlepsze wykonanie" na gali prestiżowego plebiscytu "Dyliżanse " Nagroda została przyznana za piosenkę "Na Stawigudzkim Polu" nagraną w języku warmińskim.

Joanna Dove

Cristo Dance

 

Zespół muzyczny, w którego podstawowym składzie znajdziecie charyzmatycznego lidera zespołu, piosenkarza oraz autora tekstów i muzyki w jednej osobie ( Krzysztof) piekielnie żywiołowego perkusistę (Rafał) oraz płeć piękna za konsolą jako Dj (Wiktoria).

 

Cristo Dance

Projekt Hubas

Trzech wysokiej klasy artystów:

Hubert Biczowski HUBAS - wokalista, kompozytor, autor tekstów, preformer

Mariusz Piotrowicz - gitara akustyczna, gitara elektryczna, gitara basowa

Paweł Grzesiuk - gitarzysta basowy, kontrabasista,

W swoim dorobku posiadają Nagrodę GRAND PRIX oraz Nagrodę Publiczności na XI Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Marka Grechuty w Sławnie ( listopad 2018).

Projekt Hubas

DJ BIAŁY

Młody Artysta specjalizujący się w muzycy elektronicznej.

DJ BIAŁY

Angello Dávila

Dj oraz producent muzyczny kochający tworzyć nowe elektryzujące brzmienia.

Angello Dávila

Sponsorzy