Wystąpią na festiwalu

KATE RYAN

Flamandzka piosenkarka muzyki pop i eurodance. Laureatka nagrody World Music Awards w kategorii Najlepiej Sprzedający się Artysta z Beneluxu, za sprzedaż ponad 3,5 miliona płyt na świecie. W 2014 otrzymała nagrodę Eurodance Web Awards za singel „Not Alone”. Znana z największych hitów takich jak m.in. "Voyage, voyage" , "Ella elle l'a", " Désenchantée".

KATE RYAN

DANZEL

Pochodzący z Belgii doskonały wokalista oraz multiinstrumentalista, promujący muzykę pop i dance. W 2004 roku zadebiutował utworem: "Pump It Up". W bardzo krótkim czasie pojawił się na listach przebojów w kilkunastu krajach Europy, co dało mu ogromną popularność. Na swoim koncie ma trzy wydane albumy, z których pochodzą znane przeboje: "Pump It Up", "You Are All Of That", "Put Your Hands Up", "My Arms Keep Missing You", "You Spin Me Round", "Jump". Jego płyty wydawane są w całej Europie. Doceniany, wyróżniany, nagradzany na festiwalach wysokiej rangi, tj. MTV MUSIC AWARDS w Rosji w 2005 roku. W Polsce w 2006 roku na festiwalu ESKA MUSIC AWARDS 2005 jako najlepszy zagraniczny Artysta. Danzel jest jedną z najważniejszych i barwniejszych postaci muzyki tanecznej, a jego utwory są ciągle grane przez DJ-ów na całym świecie.

DANZEL

BOYS

Zespół "BOYS" posiada 23. nagrody wręczone za swoje osiągnięcia. Posiada 5. platynowych i 2. złote płyty. Wydał dotychczas trzydzieści jeden longplay`ów. Największym zaskoczeniem dla krytyków stał się materiał: “BOYS na Rockowo“, wydawnictwo na zlecenie niemieckiego koncernu medialnego Bauer S.A. Zespół BOYS z Marcinem Millerem na czele na przestrzeni lat szukając własnej ideologii muzycznej niepostrzeżenie sam stał się ikoną muzyki na stale wpisując się w panteon gwiazd polskiej sceny rozrywkowej. Wydaje się, iż ich przepisem na zawodowy sukces jest motto systematycznie powtarzane przez Millera: “gramy dla ludzi od 5. do 105. roku życia“.

BOYS

PIĘKNI I MŁODZI

Zespół tworzą 3 osoby: Magdalena, Dawid i Daniel. Magdalena – liderka oraz wokalistka o pięknym, chrypliwym, niskim i bardzo charakterystycznym głosie, ognistym temperamencie i słowiańskiej urodzie. To jej głos nadaje blasku piosenkom Pięknych i Młodych. Daniel – najmłodszy i podobno najprzystojniejszy wokalista w całym zespole  Świetnie pisze teksty. Świeżo upieczony magister inżynier korzystający z pełni życia..... Dawid – "prawie" ukończył Akademię Muzyczną na kierunku Jazz i Muzyka Rozrywkowa.  Energiczny a za razem spokojny. Zespół istnieje od 3 lat, a na swoim koncie ma już wiele sukcesów, m.in. zdobył Hitu ROKU 2013  w plebiscycie Radia DiscoParty oraz telewizji TV DISCO, z piosenką "Niewiara". Finaliści programu MUST BE THE MUSIC emitowanym w TV POLSAT.

PIĘKNI I MŁODZI

AFTER PARTY

Koncerty zespołu After Party to mega wydarzenie i mega show. Zespół w ciągu 5 lat nagrał 12 teledysków i wydał 2 płyty długogrające, a ich piosenki nie schodzą z pierwszych miejsc list przebojów. Mega sukcesem zespołu było zajęcie 1 miejsca na Festiwalu w Kobylnicy gdzie za piosenkę TYLKO ONA JEDYNA otrzymali statuetkę za hit lata 2013 w głosowaniu widzów na antenie POLO TV. Teledysk Bujaj się na portalu Youtube obejrzało już ponad 13 mln osób, piosenka Tylko Ona Jedyna na liczniku ma już ponad 40 mln wyświetleń i cały czas rośnie, cały kanał youtube zespołu After Party obejrzało już ponad 200 mln osób. Zespół AFTER PARTY koncertował miedzy innym w Szkocji, Szwecji, Niemczech, Angli, Canadzie i dwukrotnie w USA .

AFTER PARTY

SHAUN BAKER & JESSICA JEAN

Pochodzący z Wielkiej Brytanii niemiecki DJ. Znany m.in. z takich hitów jak "V.I.P." i Hey Hi Hello. Jego twórczość muzyczna gatunkowo zbliżona jest do euro trance lub vocal trance. Jego utwór "Hey Hi Hello" został Zagranicznym Hitem Lata 2008 podczas Sopot Hit Festiwal.

SHAUN BAKER & JESSICA JEAN

FREAKY BOYS

To duet 2 dj'ow, producentów założony w roku 2011. Tworzą go Dee Jay Crash i DJ Mayoman. Pierwszy hit "Take me away" osiągnął wielki sukces nie tylko w Polsce ale w całej Europie. Kolejny hit na polskich parkietach to oczywiście "Do Białego Rana". Dee Jay Crash to producent wielu hitów Disco Polo.

FREAKY BOYS

D-BOMB

Zespół D-Bomb tworzą Bartek, Piotrek i Janek. D-Bomb zadebiutował w 1997 r. i bardzo szybko stał się rozpoznawalny i popularny. Przeboje takie jak "Dobrze robię", "Koniec" czy "Nagie Anioły" podbiły serca nastolatek. Ich muzyka obowiązywała w każdej dyskotece. W repertuarze zespołu są nie tylko szybkie, dynamiczne i lubiane przez młodzież utwory z gatunku dance & techno, ale także bardzo romantyczne ballady wywołujące westchnienia wśród damskiej części publiczności. Taką frekwencją jak na koncertach D-Bomb, mógłby pochwalić się niejeden znany wykonawca. Zespół równiez dziś jest bardzo popularny. Najnowsze utwory, które już zostały docenione przez fanów to m. in. "Powiedz mi co czujesz", "Do szaleństwa", "Myślę" i "Shake your boom boom", "Lubię kiedy".

D-BOMB

FUN FACTORY

To niemiecki zespół eurodance z lat 90. W 1996 roku zespół wydał drugi album Fun-Tastic, zawierający utwory "Celebration", "Do Wah Diddy", "I Love You" oraz hip-hopową wersję piosenki "I Wanna B With U" z pierwszego albumu. Zdobyli popularność w całej Europie, a nawet na niektórych listach przebojów w USA i Kanadzie.

FUN FACTORY

STEFANO TERRAZZINO & BELLI RIBELLI

Stefano Terrazzino pasjonuje się muzyką. Talentem wokalnym i aktorskim zachwycił jury i publiczność programu Twoja twarz brzmi znajomo, zdobywając pierwsze miejsce w III edycji. Chcąc dzielić się radością płynącą z muzyki i zbliżyć Polską publiczność do kultury włoskiej zaprosił do Polski swoich kolegów z Sycylii, z którymi koncertuje. W szybkim tempie kradną serca publiczności, szczególnie tej pięknej Latem 2016 roku odbyła się premiera singla pt:” Kiedy Quando” do ktorej został zrealizowany teledysk w mieście Favara na Sycylii.

STEFANO TERRAZZINO & BELLI RIBELLI

YUGINE

Yugine to wokalista, który po kilku latach powraca na rynek muzyczny. Yugine to artysta wszechstronny o bardzo charakterystycznej barwie głosu. W latach 2007-2008 związany z Warner Music Poland. W 2007 r. nagrał swoją pierwszą płytę "Za całe życie", w ciągu 2 lat zagrał dziesiątki koncertów. W tym samym roku nagrał także płytę z Danutą Błażejczyk  - "Kolędy pokoleń", która zyskała miano Złotej Płyty. Najnowsze produkcje artysty to utwór  "Spojrzeć w oczy Tobie" (premiera 26.01) i "Od Nowa My" (premiera niebawem). Podczas letniej trasy koncertowej zaprezentuje kolejną część nowych produkcji oraz najnowszą piosenkę, do której klip powstanie we wrześniu w Los Angeles i Hollywood. Premiera klipu październik 2017.

 

YUGINE

KASIA NOVA

Jej debiutancka płyta pt "Nova" zawierała znane hity: Devil i Broken Wings. Jako jedna z niewielu polskich gwiazd odnosi spore sukcesy poza Polską. Ma na koncie duet z solistą Modern Talking – Thomasem Andersem oraz Martinem Cintronem, wokalistą No Mercy. W 2014 roku nagrała "Hello, Hello", (muzyka Robert Janson), który został dedykowany ważnej akcji społecznej walczącej ze współczesnym niewolnictwem. Obecnie Kasia pracuje nad drugim albumem w Polsce i USA. Pierwsze single to nastrojowa ballada "We Collide" oraz wakacyjny rytmiczny hit "Love is music", które bardzo dobrze radzą sobie w polskich mediach. Oba utwory powstały w USA. Występ Kasi Nova'ej to niezapomniana dawka wrażeń, niepowtarzalna atmosfera i energia.

KASIA NOVA

TOP GIRLS

Zespół TOP GIRLS to grupa reprezentowana przez trzy niezwykle uzdolnione wokalnie wokalistki, Paulę, Justynę i Angelikę. Dziewczyny pochodzą z Białegostoku, Rzeszowa oraz Gdańska. Grupa osiągnęła popularność dzięki utworowi ,,Czeski film''. Na swoim koncie mają również takie utwory jak ,,Dziś zatańcz ze mną" oraz ,,Jeszcze tego nie wiem".

TOP GIRLS

ELLIXIR

ELLIXIR muzyczną karierę w branży Disco Polo zaczął w maju 2014 roku, grając swoje pierwsze artystyczne koncerty.

OSIĄGNIĘCIA: 1 Miejsce Jako Debiut Roku 2016 na Festiwalu Szydłowiec. 1 Miejsce Jako Debiut Roku 2016 na Festiwalu Długie. Jako Hit Festiwalu 2016 W Płońsku. Liczne dyplomy za Koncerty Charytatywne, za pomoc Charytatywną dla Najbardziej Potrzebujących i Chorych Dzieci oraz Dorosłych.

ELLIXIR

Sponsorzy